Loading...
Dikkat! Bu Sayfayı Kapatmayın!

Gönderi

Değerli Müşterilerimiz, bu sayfada sizlerle gönderi sürecimizi ve zamanlamalarımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

Gönderimlerimiz için sizlere iki seçenek sunmaktayız.


İlk seçenek, aceleniz olmadığında ve sipariş zamanlamanızı organize ettiğinizde tercih edebileceğimiz en uygun gönderim yolu olan kargo gönderimleridir. Bu Kargo gönderimlerilğz Yurtiçi kargo aracılığı ile yapılmaktadır. İkinci gönderim seçeceğimiz ise kargonuzun acil olduğu zamanlarda tercih edeceğiniz aynı gün teslimatın yapıldığı İstanbul Express gönderim sistemidir.

 

Yurtiçi Kargo

  • Pzt.-Cum. - Saat 13:00'ye kadar verilen siparişler aynı iş gününde kargoya verilir.
  • Saat 15:00'e kadar verilen ve acil olarak seçilen siparişler aynı iş günü içerisinde kargoya verilir.

 

Ortalama teslimat süreleri (Tüm siparişler İstanbul'dan gönderilmektedir.):

  • İstanbul'dan 600km'ye kadar yer alan bölgelere siparişleriniz, genellikle bir sonraki iş gününde, bazı durumlarda 48 saatte teslim edilir.
  • Teslimat adresi İstanbul'a 600-1200 km arası olan bölgelere siparişleriniz genellikle 2 iş günü içerisinde ancak bazı durumlarda max 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.
  • İstanbul'a 1200 km'den daha uzak mesafelerde olan bölgelere siparişleriniz 3 iş günü ila maksimum 6 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

 

İstanbul Express:


Tüm İstanbul içi teslimatlarda siparişleriniz, iş günlerinde saat 18:00'e kadar verilen siparişler aynı iş günün akşamı 18:00 - 24:00 saatleri arasında teslim edilecektir.

 

İstanbul Express için acil siparişler:


Acil olarak işaretlenen siparişler çoğunlukla 30 dakika - 2 saat içinde yazdırılır ve teslimat süresi yaklaşık 60 dakika veya daha kısadır.

 

Siparişiniz büyükse baskı için daha fazla zaman gerektirebilir, ancak her durumda size bilgi verilecek ve teslimat programı için onayınız alınacaktır.